top of page
foto (263).jpg

    m a t u r i t n í   p l e s   s p š s  2 0 1 7

Paneboze, ty fotky jsou nadherny.. neda se to srovnat s druhou tridu.
Jsou vazne skvely!

DSC_1283.jpg

   a n i č k a  + h o n z a

Davida vřele doporučujeme! Náš den zachytil v nádherných fotografiích, které přesně vystihují atmosféru svatby, a to naprosto nenásilně a přirozeně. Ani jeden z nás nevyhledává focení, přesto jsme se při focení cítili velmi příjemně, stejně jako naši svatebčané. Oceňujeme profesionalitu, rychlost a flexibilitu jednání, prostě celkový přístup..a to vždy s úsměvem :) Ještě jednou doporučujeme! :)

42600663_926630790881340_765296055122762

   v e n d u l k a  + j i r k a

Ahoj viděli jsme fotky ze svatby a můžu řít jen WAU!!!!!! fakt paráda, MOC DĚKUJEME!!! za parádní foto..

DSC_7785.jpg

    m a t u r i t n í   p l e s   s z š   2 0 1 8

Nadherny fotky!!!Meli jsme toho nejlepsiho fotografa co jsme mohli mit. moc moc ti vsichni dekujem za ty nejhezci fotky!

svatba-161.jpg

   m o n i k a  + t o m á š 

Ahoj Davide, jeste jednou moc dekujeme za vcerejsi foceni. My si ho opravdu uzili. A fotky jsou nadherne, moc dekujeme.

Svatba_434.jpg

v e r č a  +  p a v e l 

ahoj Davčo, fotky jsou krásný a je jich spoustu, takže se máme čím kochat ten den byl pro nás úžasný od začátku do konce a ty si to všechno důležitý zachytil, abysme si to mohli užívat stále dokola ještě jednou posíláme velké díky (i Klárce) a dělej to všechno tak, jak to děláš, s úsměvem a radostí, protože je to výborné rádi se na tebe zase v budoucnu obrátíme

mp-21.jpg

 m a t u r i t n í   p l e s   g h b   2 0 1 9

Maturitní ples byl pro nás jedním z těch vůbec nejdůležitějších večerů. Znamenal pro nás více než jen pouhý jeden večer, byl to ten pomyslný milník, o kterém všichni tak často mluví. Před měsícem nadešel konečně i ten náš. Ten náš večer, na který nikdy nechceme zapomenout. Budeme si ho s úsměvy na rtech připomínat po celý svůj život a s radostí o něm budeme vyprávět při všemožných příležitostech. Tato naše vyprávění chceme mít podložené krásnými fotkami, a proto jedním z nejdůležitějších bodů našeho nekonečného seznamu příprav byl samozřejmě šikovný, ochotný a vstřícný fotograf. Za celou naši třídu mohu s čistým svědomím říci, že přesně takového se nám podařilo najít. David nejen, že splnil všechna naše očekávání, on je dokonce o hodně předčil. 
Maturitní ples s námi prožil od samého začátku až do konce. A prožil ho s námi v tom nejlepším slova smyslu! Tolik zapálení a nadšení do práce, jako jsme pozorovali právě u Davida, se bohužel často nevidí. Máme díky němu zdokumentované i naše hektické pobíhání před oficiálním zahájením plesu, kdy jsme dodělávali poslední úpravy, aby všechno proběhlo tak, jak mělo. Na tyto chvíle by mnozí z nás možná zapomněli, což se ale díky Davidově trpělivosti nestane, jelikož i tyto chvilky máme nádherným způsobem zvěčněné. David nás poté spolu se svým foťákem doprovázel po celý večer a to nejen, když jsme se mu zrovna cíleně culili do objektivu, ale i ve chvílích, kdy jsme si na focení vůbec nevzpomněli. David na to myslel za nás a obstaral nám tak památku i na ty chvilky, kdy jsme veškerou naši pozornost věnovali kouzlu daného okamžiku. 
Nadmíru spokojeni jsme s odvedenou prací našeho fotografa byli již bezprostředně po plese. Další vlna nadšení přišla poté, co k nám doputovaly ty úžasné fotografie, na kterých jsou opravdu vidět ty hodiny a hodiny práce, které s nimi David musel strávit. Vzešlo z toho díky němu něco opravdu krásného. Až si je budeme zase za měsíc, rok či deset let prohlížet, objeví se nám díky nim opět ty jiskry v očích, které jsme měli v den našeho maturitního plesu.
Za celou naši třídu bych tímto chtěla moc poděkovat za tak perfektně odvedenou práci! Bylo nám ctí, že foťák mířící na naše obličeje, byl právě ve tvých rukách!

Terka a Fanda (168).JPG

 t e r k a  +  f a n d a

Když jsme se zasnoubili s mým přítelem (teď už manželem :-)) jako první jsme samozřejmě vybírali termín svatby... Řekli jsme si, když fotograf, tak jedině David! A od toho se odvíjely další přípravy, protože jsme věděli, že naše okamžiky, pocity, radost, emoce, smích i pláč zachytí právě on nejlépe... A představa se stala skutečností! David fotí srdcem a dokáže zachytit ty nejkrásnější okamžiky! Teď když se podíváme na fotografie, už nikdy nezapomeneme na ten nejemotivnější den v našem životě. Jsme opravdu hrdí, že právě on byl s námi! Děkujeme!

bottom of page