top of page

Toužím po tom, aby každá moje fotografie vizuálně chutnala jako jedinečný, jemný, slanosladký bonbonek a celá galerio-bonboniera harmonicky ladila  . . . 

motýl_logo_final.png
fotografieee-45.jpg

Kostel sv.Markéty, Loukov

Skloubí-li se krásné prostředí, pohodoví lidé a krásně sladěné barvy, nemůže svatba dopadnout špatně ani po vizuální stránce. Překrásnou část svatebního dne jsem mohl dokumentovat pro Míšu a Šimona. Kostel zasvěcený svaté Markétě ze 14.století oplývá krásným interiérem i okolím a obřad v jeho prostorách všechny svatebčany ovinul do fantastické atmosféry. Veselka se pak přesunula do nedaleké skautské hájenky, kde se rozjel parádní mejdan.

297.JPG

Třebovský mlýn, Orlickoústecko

Překrásná zahrada plná ovocných stromů, jež je součástí Třebovského mlýna, je jako místo stvořené pro romantický venkovský obřad. Marťa a Vojta, dva bezvadní lidé, si v těchto prostorách užili prosluněný červencový den společně se svými nejbližšími. O vyvrcholení dne se postaral neuvěřitelně energický tandem Jari Kuri. Hudební duo - klávesy/kytara, které sypalo po dobu několika hodin jednu hudební pecku za druhou. A to bez jediné pauzy! 

200.jpg

Jitkovský mlýn, Jitkov

Jitkovský mlýn je "cobykamenemdohodil" od vesničky Jitkov a velké státní silnice 34, avšak celý komplex je zcela osamocen a  obklopen překrásnou přírodou, které dominuje rozlehlý rybník a majestátný dub. Lindě s Ondrou během obřadu několik svěžích dubnových kapek povinšovalo štěstí. Déšť byl nicméně jen symbolický a zbytek dne se nesl v krásné jarně romantické atmosféře.

foto (61 of 165).jpg

Jižní Morava je rájem svatebních fotografů neboť scenérie v tomto krajinném rázu jsou enormně fotogenické. Svatba Jitky a Dana proběhla v uherskohradišťských lesích pod břesteckou skálou. Osamocené místo, nad kterým se pompézně vydouvá skalní útvar navštívili novomanželé již v minulosti mnohokrát a bylo tedy jasné, že tohle romantické jihomoravské zátiší vytvoří pro všechny zvané plac pro bezvadnou svatební párty.

463.jpg

Penzion Mahler, Kaliště

Restaurace Penzionu Mahler v Kalištích je podle mého nejlepší restaurací na Vysočině a právě tam pořádali par excellence hostinu svého svatebního dne Domča a Vašek. Krásný církevní obřad v havlíčkobrodském Kostele Nanebevzetí Panny Marie kořeněný originálním a jedinečným proslovem místního pana faráře dojal všechny svatebčany a v zamilovaném duchu pokračoval celý svatební den.

svatba-215.jpg

Stará radnice, Havlíčkův Brod

Podkroví nově zrestaurované staré radnice v Havlíčkově Brodě skýtá fantastických genius loci a právě tam si vyslovili své "ANO" Kačka a Jarda. O chutný oběd a afterparty-catering se postarala Radniční restaurace. Novomanželské fotografie jsme pořídili pod vrbou na lávce u rybníka Očko, jenž je součástí též nově upraveného úseku městského parku Budoucnost.

bottom of page