top of page
044.jpg

Jitkovský mlýn, Jitkov

Jitkovský mlýn je "cobykamenemdohodil" od vesničky Jitkov a velké státní silnice 34, avšak celý komplex je zcela osamocen a  obklopen překrásnou přírodou, které dominuje rozlehlý rybník a majestátný dub. Lindě s Ondrou během obřadu několik svěžích dubnových kapek povinšovalo štěstí. Déšť byl nicméně jen symbolický a zbytek dne se nesl v krásné jarně romantické atmosféře.

463.jpg

Penzion Mahler, Kaliště

Restaurace Penzionu Mahler v Kalištích je podle mého nejlepší restaurací na Vysočině a právě tam pořádali par excellence hostinu svého svatebního dne Domča a Vašek. Krásný církevní obřad v havlíčkobrodském Kostele Nanebevzetí Panny Marie kořeněný originálním a jedinečným proslovem místního pana faráře dojal všechny svatebčany a v zamilovaném duchu pokračoval celý svatební den.

svatba-215.jpg

Stará radnice, Havlíčkův Brod

Podkroví nově zrestaurované staré radnice v Havlíčkově Brodě skýtá fantastických genius loci a právě tam si vyslovili své "ANO" Kačka a Jarda. O chutný oběd a afterparty-catering se postarala Radniční restaurace. Novomanželské fotografie jsme pořídili pod vrbou na lávce u rybníka Očko, jenž je součástí též nově upraveného úseku městského parku Budoucnost.

bottom of page